Počet záznamů: 1  

Možnosti predikce dospělé osobnosti na základě údajů z dětství a dospívání: hlavní výsledky Brněnského výzkumu celoživotního vývoje člověka

 1. 1.
  0305674 - PSÚ 2011 RIV SK cze C - Konferenční příspěvek (zahraniční konf.)
  Blatný, Marek - Jelínek, Martin - Osecká, Terezie
  Možnosti predikce dospělé osobnosti na základě údajů z dětství a dospívání: hlavní výsledky Brněnského výzkumu celoživotního vývoje člověka.
  [The possibilities of prediction of adult personality on the basis of data from childhood and adolescence: The main results of Brno Longitudinal Study on Life-span Development.]
  Psychológia pre život alebo jako je potrebná metanoia. Dunajská Streda: Pelikán, 2005, s. 50-62. ISBN 80-967311-7-3.
  [23. Psychologické dni. Bratislava (SK), 08.09.2005-10.09.2005]
  Výzkumný záměr: CEZ:AV0Z70250504
  Klíčová slova: Personality * stability * change
  Kód oboru RIV: AN - Psychologie

  Studie podává základní informace o Brněnském výzkumu celoživotního vývoje člověka a shrnuje hlavní výsledky z dosud provedených studií. Ty byly zaměřeny na možnosti predikce osobnostních charakteristik dospělého z raného dětského temperamentu, na stabilitu osobnosti mezi adolescencí a dospělostí a na subjektivní percepci změn vlastní osoby v průběhu života.

  Study gives basic information about Brno Longitudinal Study on Life-span Development and gives overview oseveral studies. Theses studies focused on prediction of adult personlaity from early childhood temperament, stability of personality traits between adolescence and adulthood, and subjective perception of personal change.
  Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0158891

   
   
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.