Počet záznamů: 1

[Marek Hrubec: Interkulturní dialog o lidských právech. Západní, islámské a konfuciánské perspektivy - Má smysl vést interkulturní dialog o lidských právech a proč? - Recenze a studie]

 1. 1.
  0340890 - FLU-F 2010 RIV CZ cze J - Článek v odborném periodiku
  Svoboda, Jan
  [Marek Hrubec: Interkulturní dialog o lidských právech. Západní, islámské a konfuciánské perspektivy - Má smysl vést interkulturní dialog o lidských právech a proč? - Recenze a studie].
  [Marek Hrubec: An Intercultural Dialogue on Human Rights. The Western, Islamic, and Confucian Perspectives. Is there any sense in the Intercultural Dialogue on Human Rights? - Review and Essay.]
  AUSPICIA. Roč. 6, č. 2 (2009), s. 164-166 ISSN 1214-4967
  Výzkumný záměr: CEZ:AV0Z90090514
  Klíčová slova: intercultural dialogue * human rights * Western, Islamic, and Confucian perspectives
  Kód oboru RIV: AA - Filosofie a náboženství

  Účelem této recenze, jež má současně plnit funkci diskuzní studie, je přivést čtenáře k zamyšlení, proč má smysl vést interkulturní dialog o lidských právech. Zároveň se zabývá knihou Marka Hrubce Interkulturní dialog o lidských právech. Západní, islámské a konfuciánské perspektivy.

  The aim of this review, which also plays the role of an discussion essay, is to point out the sense of the intercultural dialogue. It also deals with the book by Marek Hrubec An Intercultural Dialogue on Human Rights. The Western, Islamic, and Confucian Perspectives ntercultural Dialogue on Human Rights. The Western, Islamic, and Confucian Perspectives.
  Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0184038