Vyžádat soubor

Reference/citace:  Batanin, M., Markl, Martin. Centers and homotopy centers in enriched monoidal categories. emAdvances in Mathematics. /em 2012, 230(4-6), 1811-1858. ISSN 0001-8708

Vyžádané dokumenty:  Markl1.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Markl1.pdf
Captcha
zde. *