Vyžádat soubor

Reference/citace:  MÜLLER, Vladimír, TOMILOV, Y. In search of convexity: Diagonals and numerical ranges. emBulletin of the London Mathematical Society. /em 2021, 53(4), 1016-1029. ISSN 0024-6093. E-ISSN 1469-2120

Vyžádané dokumenty:  Muller4.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Muller4.pdf
Captcha
zde. *