Vyžádat soubor

Reference/citace:  MÁCHA, Václav, SCHWARZACHER, S. Global continuity and BMO estimates for non-Newtonian fluids with perfect slip boundary conditions. emRevista Matematica Iberoamericana. /em 2021, 37(3), 1115-1173. ISSN 0213-2230

Vyžádané dokumenty:  Macha.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Macha.pdf
Captcha
zde. *