Vyžádat soubor

Reference/citace:  GLIVICKÝ, Petr, PUDLÁK, Pavel. A wild model of linear arithmetic and discretely ordered modules. emMathematical Logic Quarterly. /em 2017, 63(6), 501-508. ISSN 0942-5616

Vyžádané dokumenty:  Glivicky1.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Glivicky1.pdf
Captcha
zde. *