Vyžádat soubor

Reference/citace:  FEIREISL, Eduard, FRIEDMANN, E. Continuity of drag and domain stability in the low Mach number limits. Journal of Mathematical Fluid Mechanics. 2012, 14(4), 731-750. ISSN 1422-6928. E-ISSN 1422-6952. Dostupné z: http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs00021-012-0106-1
Vyžádané dokumenty:  Feireisl4.pdf - Vydavatelský postprint
Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Feireisl4.pdf

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.