Vyžádat soubor

Reference/citace:  Bock, I., Jarušek, Jiří. Solvability of dynamic contact problems for elastic von Kármán plates. emSIAM Journal on Mathematical Analysis. /em 2009, 41(1), 37-45. ISSN 0036-1410.

Vyžádané dokumenty:  Jarusek1.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Jarusek1.pdf
Captcha
zde. *