Vyžádat soubor

Reference/citace:  HUDZIK, H., KRBEC, Miroslav. On non-effective weights in Orlicz spaces. emIndagationes Mathematicae-New Series. /em 2007, 18(2), 215-231. ISSN 0019-3577. E-ISSN 1872-6100.

Vyžádané dokumenty:  Krbec.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Krbec.pdf
Captcha
zde. *