Vyžádat soubor

Reference/citace:  GRASSELLI, M., PETZELTOVÁ, Hana, SCHIMPERNA, G. Asymptotic behavior of a nonisothermal viscous Cahn-Hillard equation with inertial term. Journal of Differential Equations. 2007, 239(1), 38-60. ISSN 0022-0396. E-ISSN 1090-2732.
Vyžádané dokumenty:  Petzeltova.pdf - Vydavatelský postprint
Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Petzeltova.pdf

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.