Vyžádat soubor

Reference/citace:  KUBIŚ, Wieslaw, SHELAH, S. Homogeneous structures with nonuniversal automorphism groups. Journal of Symbolic Logic. 2020, 85(2), 817-827. ISSN 0022-4812. E-ISSN 1943-5886
Vyžádané dokumenty:  Kubis1.pdf - Vydavatelský postprint
Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Kubis1.pdf

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.