Vyžádat soubor

Reference/citace:  AZAGRA, D., FABIAN, Marián, JIMÉNEZ-SEVILLA, M. Exact Filling of Figures with the Derivatives of Smooth Mappings Between Banach Spaces. Canadian Mathematical Bulletin-Bulletin Canadien de Mathematiques. 2005, 48(4), 481-499. ISSN 0008-4395. E-ISSN 1496-4287.
Vyžádané dokumenty:  Fabian.pdf - Vydavatelský postprint
Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Fabian.pdf

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.