Vyžádat soubor

Reference/citace:  LOMTATIDZE, A., ŠREMR, Jiří. On oscillation and nonoscillation of two-dimensional linear differential systems. emGeorgian Mathematical Journal. /em 2013, 20(3), 573-600. ISSN 1072-947X. E-ISSN 1572-9176

Vyžádané dokumenty:  Sremr.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Sremr.pdf
Captcha
zde. *