Vyžádat soubor

Reference/citace:  JIRÁSKOVÁ, G., MASOPUST, Tomáš. Complexity in union-free regular languages. emInternational Journal of Foundations of Computer Science. /em 2011, 22(7), 1639-1653. ISSN 0129-0541. E-ISSN 1793-6373

Vyžádané dokumenty:  Masopust.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Masopust.pdf
Captcha
zde. *