Vyžádat soubor

Reference/citace:  ENGLIŠ, Miroslav. Analytic continuation of weighted Bergman kernels. emJournal de Mathematiques Pures Et Appliquees. /em 2010, 94(6), 622-650. ISSN 0021-7824. E-ISSN 1776-3371

Vyžádané dokumenty:  Englis.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Englis.pdf
Captcha
zde. *