Vyžádat soubor

Reference/citace:  DONATELLI, D., FEIREISL, Eduard, NOVOTNÝ, A. On incompressible limits for the Navier-Stokes system on unbounded domains under slip boundary conditions. emDiscrete and Continuous Dynamical Systems-Series B. /em 2010, 13(4), 783-798. ISSN 1531-3492. E-ISSN 1553-524X

Vyžádané dokumenty:  Feireisl5.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Feireisl5.pdf
Captcha
zde. *