Počet záznamů: 1  

Bounded solutions to systems of nonlinear functional differential equations

  1. 1.
    SYSNO0499722
    NázevBounded solutions to systems of nonlinear functional differential equations
    Tvůrce(i) Hakl, Robert (MU-W) RID, SAI, ORCID
    Vacková, J. (CZ)
    Korespondující/seniorHakl, Robert - Korespondující autor
    Zdroj.dok. Functional Differential Equations. Roč. 25, 1-2 (2018), s. 65-89
    Druh dok.Článek v odborném periodiku
    Institucionální podporaMU-W - RVO:67985840
    Jazyk dok.eng
    Země vyd.IL
    Klíč.slova nonlinear functional differential equations
    URLhttps://www.functionaldifferentialequations.com/index.php/fde/article/view/649
    Trvalý linkhttp://hdl.handle.net/11104/0291929
     
Počet záznamů: 1