Počet záznamů: 1  

Spectral analysis of the diffusion operator with random jumps from the boundary

  1. 1.
    SYSNO0466585
    NázevSpectral analysis of the diffusion operator with random jumps from the boundary
    Tvůrce(i) Kolb, M. (DE)
    Krejčiřík, David (UJF-V) [OTF] RID
    Zdroj.dok. Mathematische Zeitschrift. Roč. 284, 3-4 (2016), s. 877-900
    Druh dok.Článek v odborném periodiku
    Grant GA14-06818S GA ČR - Grantová agentura ČR, CZ - Česká republika
    Institucionální podporaUJF-V - RVO:61389005
    Jazyk dok.eng
    Země vyd.DE
    Klíč.slova self-adjoint operators * eigenvalues * eigenfunctions
    Trvalý linkhttp://hdl.handle.net/11104/0264851
     
Počet záznamů: 1