Počet záznamů: 1  

An Algorithm for Solving the Absolute Value Equation

  1. 1.
    SYSNO0329208
    NázevAn Algorithm for Solving the Absolute Value Equation
    Překlad názvuAlgoritmus pro řešení rovnice s absolutní hodnotou
    Tvůrce(i) Rohn, Jiří (UIVT-O) SAI, RID, ORCID
    Zdroj.dok. Electronic Journal of Linear Algebra. Roč. 18, - (2009), s. 589-599. - : International Linear Algebra Society
    Druh dok.Článek v odborném periodiku
    Grant GA201/09/1957 GA ČR - Grantová agentura ČR
    GC201/08/J020 GA ČR - Grantová agentura ČR
    CEZAV0Z10300504 - UIVT-O (2005-2011)
    Jazyk dok.eng
    Země vyd.IL
    Klíč.slova absolute value equation * algorithm * regularity * singularity * theorem of the alternatives
    URL http://www.math.technion.ac.il/iic/ela/ela-articles/articles/vol18_pp589-599.pdf
    Trvalý linkhttp://hdl.handle.net/11104/0175306
     
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.