Počet záznamů: 1  

Spectral analysis of the diffusion operator with random jumps from the boundary

  1. SYS0466585
    LBL
      
    01000a^^22220027750^450
    005
      
    20210803165952.0
    014
      
    $a 84968616677 $2 SCOPUS
    014
      
    $a 000386769300008 $2 WOS
    017
      
    $a 10.1007/s00209-016-1677-y $2 DOI
    100
      
    $a 20161207d m y slo 03 ba
    101
      
    $a eng $d eng
    102
      
    $a DE
    200
    1-
    $a Spectral analysis of the diffusion operator with random jumps from the boundary
    215
      
    $a 24 s. $c P
    463
    -1
    $1 001 cav_un_epca*0254280 $1 011 $a 0025-5874 $e 1432-1823 $1 200 1 $a Mathematische Zeitschrift $v Roč. 284, 3-4 (2016), s. 877-900
    610
      
    $a self-adjoint operators
    610
      
    $a eigenvalues
    610
      
    $a eigenfunctions
    700
    -1
    $3 cav_un_auth*0091813 $a Kolb $b M. $y DE
    701
    -1
    $3 cav_un_auth*0100939 $a Krejčiřík $b David $i Oddělení teoretické fyziky $j Department of Theoretical Physics $k OTF $p UJF-V $o Oddělení teoretické fyziky $w Theoretical Physics $T Ústav jaderné fyziky AV ČR, v. v. i.
Počet záznamů: 1