Počet záznamů: 1  

A measure of variability within parametric families of continuous distributions

  1. 1.
    Fabián, Z. A measure of variability within parametric families of continuous distributions. Communications in Statistics - Theory and Methods. 2024, 53(10), 3568-3580. ISSN 0361-0926. E-ISSN 1532-415X. Dostupné z: https://doi.org/10.1080/03610926.2022.2155792.
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.