Počet záznamů: 1  

Virtuální skener NMRScopeB 2.0

 1. 1.
  0437477 - ÚPT 2015 RIV CZ cze L4 - Software
  Starčuk jr., Zenon - Starčuková, Jana
  Virtuální skener NMRScopeB 2.0.
  [Virtual Scanner NMRScopeB 2.0.]
  Interní kód: APL-2014-13 ; 2014
  Technické parametry: : NMRScopeB verze 2.0 je vyvinut jako doplňkový modul (plug-in) pro software jMRUI verze 5.1 a vyšší.
  Ekonomické parametry: Licencování zdarma pro neziskové subjekty. Licenční podmínky pro komerční subjekty uděluje konsorcium hostitelského produktu jMRUI, jehož je NMRScopeB 2.0 modulem.
  Grant CEP: GA MŠk(CZ) LO1212; GA MŠk ED0017/01/01
  Institucionální podpora: RVO:68081731
  Klíčová slova: metabolite basis set * coupled spin system * simulation * MR spectroscopy * pulse sequence development * NMR
  Kód oboru RIV: CH - Jaderná a kvantová chemie, fotochemie
  http://oldmrui.uab.cat/license-and-download/nmrscope-b-license/

  NMRScopeB 2.0 je nová verze simulátoru NMRScopeB pro přípravu bázových spekter pro kvantifikaci metabolitů z in vivo MR spekter a pro vývoj pulzních sekvencí. Jádro simulátoru verze 2.0 bylo převedeno do jazyka Python, což umožňuje použití simulátoru jak v systému Windows, tak i Linux. Nově byla implementována simulace kombinovaných efektů nehomogenní excitace a chemických posunů. Nový uživatelský interface umožňuje snadný výběr a simulaci všech vybraných metabolitů pro přípravu bázových spekter v jednom kroku, přehlednější zobrazení pulzních sekvencí, vývoz grafiky ve vektorovém formátu a spouštění simulací pomocí maker.

  NMRScopeB 2.0 is a new version of simulator NMRScopeB designed to prepare basis spectra for quantitation of metabolites from in vivo MR specta and for the development o pulse sequences from in vivo MR spectra and for pulse sequence development. In version 2.0, the simulator kernel has been transcribed in Python, which makes the deployment under Windows or Linux. It includes a new implementation of the combined effects of inhomogeneous excitation and of chemical shifts. The new user interface facilitates the selection and simulation of all metabolites selected for the basis in a single step, provides a more transparent display of pulse sequences, graph export in a vector format, and an easy simulation launch by macros.
  Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0241084

   
   
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.