Počet záznamů: 1  

Matematická interpretace obnovení vzorkovaného a kvantovaného obrazového signálu do souvisle rozložené registrované a pozorovatelné formy v digitálních elektronických zobrazovacích soustavách

 1. 1.
  0101786 - FZU-D 20040463 RIV CZ cze J - Článek v odborném periodiku
  Jakubík, P. - Pospíšil, Jaroslav
  Matematická interpretace obnovení vzorkovaného a kvantovaného obrazového signálu do souvisle rozložené registrované a pozorovatelné formy v digitálních elektronických zobrazovacích soustavách.
  [Mathematical interpretation of the recovery of a sampled and quantized image-signal into the coutinuously distributed, registered and observed form in the digital electronic imaging systems.]
  Jemná mechanika a optika. Roč. 48, 11-12 (2003), s. 339-344. ISSN 0447-6441
  Výzkumný záměr: CEZ:AV0Z1010921
  Klíčová slova: quantized image-signal * digital electronic imaging system
  Kód oboru RIV: BH - Optika, masery a lasery

  Matematická interpretace obnovení vzorkovaného a kvantovaného obrazového signálu do souvisle rozložené registrované a pozorovatelné formy v digitálních elektronických zobrazovacích soustavách. Je zkoumána doména prostorových souřadnic a spektrální doména prostorových frekencí s pomocí prezentací charakteristických obrazových funkcí obecně ovlivněných odpovídajícími šumy.

  Mathematical interpretation of recovery of a sampled and quantized image-signal into the continuously distributed, registered and observed form in the digital electronic imaging systems. The suggested linear and isoplanatic transfer model is used and the space-limited and continuously distributed optical intensity of the object scene is assumed.
  Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0009191

   
   

Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.