Renormalized perturbation theories of Anderson localization: Self-consistent two-particle vertices

Janiš Václav



Název
Renormalized perturbation theories of Anderson localization: Self-consistent two-particle vertices
Autor
lupa Janiš Václav FZU-D - Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Spoluautoři
lupa Pokorný Vladislav FZU-D - Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Zdroj.dok.
lupa Annalen der Physik. Roč. 523, 8-9 (2011), s. 715-723
Vyd.údaje
9 s.
Druh dok.
J
Jazyk dok.
eng
Země vyd.
DE
Klíč.slova
diagrammatic expansion * self-consistent renormalizations * electron-hole symmetry
Databáze
zj - Článek v odborném časopise
Trvalý link
http://hdl.handle.net/11104/0201877