On p dependent boundedness of singular integral operators

Honzík Petr



Název
On p dependent boundedness of singular integral operators
Autor
lupa Honzík Petr MU-W - Matematický ústav AV ČR, v. v. i.
Zdroj.dok.
lupa Mathematische Zeitschrift. Roč. 267, 3-4 (2011), s. 931-937
Vyd.údaje
7 s.
Druh dok.
J
Jazyk dok.
eng
Země vyd.
DE
Klíč.slova
singular integral operators
URL
http://www.springerlink.com/content/k507g30163351250/
Databáze
zj - Článek v odborném časopise
URL
http://www.springerlink.com/content/k507g30163351250/
Trvalý link
http://hdl.handle.net/11104/0200195