Regulated nondeterminism in pushdown automata : the non-regular case

Masopust Tomáš



Název
Regulated nondeterminism in pushdown automata : the non-regular case
Autor
lupa Masopust Tomáš MU-W - Matematický ústav AV ČR, v. v. i.
Zdroj.dok.
lupa Fundamenta Informaticae. Roč. 104, 1-2 (2010), s. 111-124
Vyd.údaje
14 s.
Druh dok.
J
Jazyk dok.
eng
Země vyd.
NL
Klíč.slova
pushdown automata * regulation * generative power
URL
http://iospress.metapress.com/content/y7830k816323x351/?issue=1&genre=article&spage=111&issn=0169-2968&volume=104
Databáze
zj - Článek v odborném časopise
URL
http://iospress.metapress.com/content/y7830k816323x351/?issue=1&genre=article&spage=111&issn=0169-2968&volume=104
Trvalý link
http://hdl.handle.net/11104/0192422