Boolean Functions with a Simple Certificate for CNF Complexity

Čepek O



Název
Boolean Functions with a Simple Certificate for CNF Complexity
Autor
lupa Čepek O.
Spoluautoři
lupa Kučera P.
lupa Savický Petr UIVT-O - Ústav informatiky AV ČR, v. v. i.
Zdroj.dok.
lupa Discrete Applied Mathematics. Roč. 160, 4-5 (2012), s. 365-382. - : Elsevier
Vyd.údaje
18 s.
Druh dok.
J
Jazyk dok.
eng
Země vyd.
NL
Klíč.slova
Boolean functions * CNF representations
Databáze
zj - Článek v odborném časopise
Trvalý link
http://hdl.handle.net/11104/0191148