On convex complexity measures

Hrubeš P



Název
On convex complexity measures
Autor
lupa Hrubeš P.
Spoluautoři
lupa Jukna S.
lupa Kulikov A.
lupa Pudlák Pavel MU-W - Matematický ústav AV ČR, v. v. i.
Zdroj.dok.
lupa Theoretical Computer Science. Roč. 411, 16-18 (2010), s. 1842-1854. - : Elsevier
Vyd.údaje
13 s.
Druh dok.
J
Jazyk dok.
eng
Země vyd.
NL
Klíč.slova
boolean formula * complexity measure * combinatorial rectangle * convexity
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0304397510000885
Databáze
zj - Článek v odborném časopise
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0304397510000885
Trvalý link
http://hdl.handle.net/11104/0185450