Integral functionals that are continuous with respect to the weak topology on W-0(1,p)(Omega)

Černý R



Název
Integral functionals that are continuous with respect to the weak topology on W-0(1,p)(Omega)
Překlad názvu
Integrální funkcionály spojité vzhledem ke slabé topologii na W_0^{1,p}(Omega)
Autor
lupa Černý R.
Spoluautoři
lupa Hencl S.
lupa Kolář Jan MU-W - Matematický ústav AV ČR, v. v. i.
Zdroj.dok.
lupa Nonlinear Analysis: Theory, Methods & Applications. Roč. 71, 7-8 (2009), s. 2753-2763. - : Elsevier
Vyd.údaje
11 s.
Druh dok.
J
Jazyk dok.
eng
Země vyd.
GB
Klíč.slova
weak continuity * nonlinear integral functional * Sobolev spaces * linearity
Databáze
zj - Článek v odborném časopise
Trvalý link
http://hdl.handle.net/11104/0176538