An Algorithm for Solving the Absolute Value Equation

Rohn Jiří



Název
An Algorithm for Solving the Absolute Value Equation
Překlad názvu
Algoritmus pro řešení rovnice s absolutní hodnotou
Autor
lupa Rohn Jiří UIVT-O - Ústav informatiky AV ČR, v. v. i.
Zdroj.dok.
lupa Electronic Journal of Linear Algebra. Roč. 18, - (2009), s. 589-599
Vyd.údaje
11 s.
Druh dok.
J
Jazyk dok.
eng
Země vyd.
IL
Klíč.slova
absolute value equation * algorithm * regularity * singularity * theorem of the alternatives
URL
http://www.math.technion.ac.il/iic/ela/ela-articles/articles/vol18_pp589-599.pdf
Databáze
zj - Článek v odborném časopise
URL
http://www.math.technion.ac.il/iic/ela/ela-articles/articles/vol18_pp589-599.pdf http://www.math.technion.ac.il/iic/ela/ela-articles/articles/vol18_pp589-599.pdf
Trvalý link
http://hdl.handle.net/11104/0175306