Forty Necessary and Sufficient Conditions for Regularity of Interval Matrices: A survey

Rohn Jiří



Název
Forty Necessary and Sufficient Conditions for Regularity of Interval Matrices: A survey
Aut.údaje
aut. Jiří Rohn
Překlad názvu
40 nutných a postačujících podmínek regularity intervalových matic
Autor
lupa Rohn Jiří UIVT-O - Ústav informatiky AV ČR, v. v. i.
Zdroj.dok.
lupa Electronic Journal of Linear Algebra. Roč. 18, - (2009), s. 500-512
Vyd.údaje
13 s.
Druh dok.
J
Jazyk dok.
eng
Země vyd.
IL
Klíč.slova
interval matrix * regularity * singularity * necessary and sufficient condition * algorithm
URL
http://www.math.technion.ac.il/iic/ela/ela-articles/articles/vol18_pp500-512.pdf
Databáze
zj - Článek v odborném časopise
URL
http://www.math.technion.ac.il/iic/ela/ela-articles/articles/vol18_pp500-512.pdf http://www.math.technion.ac.il/iic/ela/ela-articles/articles/vol18_pp500-512.pdf
Trvalý link
http://hdl.handle.net/11104/0175163