Vyžádat soubor

Reference/citace:  Doležal, Martin, Hladký, Jan, Máthé, A. Cliques in dense inhomogenous random graphs. emRandom Structures and Algorithms. /em 2017, 51(2), 275-314. ISSN 1042-9832

Vyžádané dokumenty:  Dolezal1.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Dolezal1.pdf
Captcha
zde. *