Vyžádat soubor

Reference/citace:  MUKHIGULASHVILI, Sulkhan, MANJIKASHVILI, M. emOn one two-point BVP for the fourth order linear ordinary differential equation/em. emGeorgian Mathematical Journal. /em 2017, 24(2), 265-275. ISSN 1072-947X

Vyžádané dokumenty:  Mukhigulashvili1.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Mukhigulashvili1.pdf
Captcha
zde. *