Vyžádat soubor

Reference/citace:  Borodulin-Nadzieja, P., Chodounský, David. Hausdorff gaps and towers in P(\omega)/Fin. emFundamenta Mathematicae. /em 2015, 229(3), 197-229. ISSN 0016-2736

Vyžádané dokumenty:  Chodounsky1.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Chodounsky1.pdf
Captcha
zde. *