Vyžádat soubor

Reference/citace:  JIN, B., KWON, Y.-S., NEČASOVÁ, Šárka, NOVOTNÝ, A. Existence and stability of dissipative turbulent solutions to a simple bi-fluid model of compressible fluids. emJournal of Elliptic and Parabolic Equations. /em 2021, 7(2), 537-570. ISSN 2296-9020

Vyžádané dokumenty:  Necasova6.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Necasova6.pdf
Captcha
zde. *