Vyžádat soubor

Reference/citace:  FANELLI, F., FEIREISL, Eduard. Statistical solutions to the barotropic Navier-Stokes system. emJournal of Statistical Physics. /em 2020, 181(1), 212-245. ISSN 0022-4715

Vyžádané dokumenty:  Feireisl13.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Feireisl13.pdf
Captcha
zde. *