Vyžádat soubor

Reference/citace:  PEŠTA, M., PEŠTOVÁ, Barbora, MACIAK, M. Changepoint Estimation for Dependent and Non-Stationary Panels. emApplications of Mathematics. /em 2020, 65(3), 299-310. ISSN 0862-7940

Vyžádané dokumenty:  0524854-a.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

0524854-a.pdf
Captcha
zde. *