Vyžádat soubor

Reference/citace:  ABBATIELLO, A., FEIREISL, Eduard. On a class of generalized solutions to equations describing incompressible viscous fluids. emAnnali di Matematica Pura ed Applicata. /em 2020, 199(3), 1183-1195. ISSN 0373-3114

Vyžádané dokumenty:  Feireisl8.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Feireisl8.pdf
Captcha
zde. *