Vyžádat soubor

Reference/citace:  ZHANG, L., ZHANG, J., BAI, Y., HAKL, Robert. Explicit Peakon solutions to a family of wave-breaking equations. emJournal of Applied Analysis and Computation. /em 2019, 9(5), 1987-1998. ISSN 2156-907X

Vyžádané dokumenty:  Hakl1.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Hakl1.pdf
Captcha
zde. *