Vyžádat soubor

Reference/citace:  MEDKOVÁ, Dagmar. Weak solutions of the Robin problem for the Oseen system. emJournal of Elliptic and Parabolic Equations. /em 2019, 5(1), 189-213. ISSN 2296-9020

Vyžádané dokumenty:  Medkova.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Medkova.pdf
Captcha
zde. *