Vyžádat soubor

Reference/citace:  Hakl, Robert, Zamora, M. Existence and multiplicity of periodic solutions to indefinite singular equations having a non-monotone term with two singularities. emAdvanced Nonlinear Studies. /em 2019, 19(2), 317-332. ISSN 1536-1365

Vyžádané dokumenty:  Hakl.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Hakl.pdf
Captcha
zde. *