Vyžádat soubor

Reference/citace:  Sysala, Stanislav, Čermák, Martin, Koudelka, T., Kruis, J., Zeman, J., Blaheta, Radim. Subdifferential-based implicit return-mapping operators in computational plasticity. emZeitschrift fuer Angewandte Mathematik und Mechanik. /em 2016, 96(11), 1318-1338. ISSN 1521-4001

Vyžádané dokumenty:  UGN_0465667.pdf - Jiná

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

UGN_0465667.pdf
Captcha
zde. *