Vyžádat soubor

Reference/citace:  MÁCHA, Václav. Partial regularity of solution to generalized Navier-Stokes problem. emCentral European Journal of Mathematics. /em 2014, 12(10), 1460-1483. ISSN 1895-1074

Vyžádané dokumenty:  Macha.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Macha.pdf
Captcha
zde. *