Vyžádat soubor

Reference/citace:  NEUSTUPA, Jiří, PENEL, P. Regularity criteria for weak solutions to the Navier-Stokes equations based on spectral projections of vorticity. Comptes Rendus Mathematique. 2012, 350(11-12), 597-602. ISSN 1631-073X. E-ISSN 1778-3569. Dostupné z: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1631073X12001926#
Vyžádané dokumenty:  Neustupa3.pdf - Vydavatelský postprint
Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Neustupa3.pdf

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.