Vyžádat soubor

Reference/citace:  MEDKOVÁ, Dagmar. Convergence of the Neumann series in BEM for the Neumann problem of the stokes system. emActa Applicandae Mathematicae. /em 2011, 116(3), 281-304. ISSN 0167-8019. E-ISSN 1572-9036

Vyžádané dokumenty:  Medkova.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Medkova.pdf
Captcha
zde. *