Vyžádat soubor

Reference/citace:  ZAPLETAL, Jindřich. Applications of the ergodic iteration theorem. Mathematical Logic Quarterly. 2010, 56(2), 116-125. ISSN 0942-5616. E-ISSN 1521-3870
Vyžádané dokumenty:  Zapletal1.pdf - Vydavatelský postprint
Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Zapletal1.pdf

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.