Vyžádat soubor

Reference/citace:  Matucci, S., Řehák, Pavel. Rapidly varying decreasing solutions of half-linear difference equations. Mathematical and Computer Modelling. 2009, 49(8), 1692-1699. ISSN 0895-7177.

Vyžádané dokumenty:  Rehak.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Rehak.pdf
Captcha
zde. *
Fatální chyba

ARL IPAC

Fatální chyba

 ERRI2_5000
runtime error: <UNDEFINED>%csp00006+1^csp.user.cav.templates2.contclaim.form.1 *data("IDX")
URL: https://asep.lib.cas.cz/arl-cav/cs/vyzadani/?idx=cav_un_epca*0323391&repo=crepo1&key=84674762481
User: logout, ictx: cav

25/06/2019 21:49:03

Nové vyhledávání