Vyžádat soubor

Reference/citace:  BUCUR, D., FEIREISL, Eduard, NEČASOVÁ, Šárka. On the asymptotic limit of flows past a ribbed boundary. emJournal of Mathematical Fluid Mechanics. /em 2008, 10(4), 554-568. ISSN 1422-6928. E-ISSN 1422-6952.

Vyžádané dokumenty:  Feireisl1.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Feireisl1.pdf
Captcha
zde. *