Vyžádat soubor

Reference/citace:  BUCUR, D., FEIREISL, Eduard, NEČASOVÁ, Šárka, WOLF, J. On the asymptotic limit of the Navier-Stokes system on domains with rough boundaries. emJournal of Differential Equations. /em 2008, 244(11), 2890-2908. ISSN 0022-0396. E-ISSN 1090-2732.

Vyžádané dokumenty:  Feireisl2.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Feireisl2.pdf
Captcha
zde. *