Vyžádat soubor

Reference/citace:  NAKATSUKA, Tomoyuki. On time-periodic Navier-Stokes flows with fast spatial decay in the whole space. emJournal of Elliptic and Parabolic Equations. /em 2018, 4(1), 51-67. ISSN 2296-9020

Vyžádané dokumenty:  Nakatsuka.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Nakatsuka.pdf
Captcha
zde. *